close
تبلیغات در اینترنت

ابزار هدایت به بالای صفحه

جعبه ابزار
عمومي
کلام گهربار رسول اکرم(ص)

پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) فرمودند:


بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد و سپس دانش خود را بپراکند.

 

بحارالانوار - ج.75 ، ص.172افتتاح رسمی وبگاه
با سلام
ن
سایت امنیت وب websecurity-slwh.ir امروز بصورت رسمی افتتاح شد

وبگاه ما امروز سه شنبه پنجم شهریورماه بصورت رسمی شروع بکار کرد و از این پس شاهد قرار گیری مقالات، عکس و فیلم، گزارش و مطالب مرتبط در حوزه امنیت و تهدیدات فضای مجازی در این وب خواهید بود.
 
ما اولین نیستیم ولی در کنار شما و با نظرات سازنده شما امیدواریم بهترین باشیم.

جستجوگر پیشرفته سایتتمام شرایط جاده برای رانندگان اتوبوس پیش بینی می شود/ طراحی شبیه ساز خودرو پلیس

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر با اشاره به جزئیات شبیه ساز رانندگی برای 4 نوع اتوبوس به منظور کاهش حوادث جاده‌ای گفت: علاوه بر این اقدام به شبیه سازی خودروهای پلیس کردیم که در نمایشگاه پلیس رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر علی نحوی- عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در مراسم رونمایی از تجهیزات شبیه ساز رانندگی اتوبوس با اشاره به همکاری‌های این دانشگاه با شرکت واحد، گفت: مطالعات انجام شده نشان داد که آموزش در کاهش تصادفات موثر است از این رو همکاری‌هایی در زمینه آموزش رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی آغاز کردیم.

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 216
سیستم هشدار به رانندگان خواب آلود ساخته شد/ کاهش خطای انسانی

پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با همکاری دانشگاه خواجه نصیر در حال ساخت سیستمی برای تشخیص خواب آلودگی و سطح هوشیاری رانندگان هستند که موجب کاهش خطای انسانی در حین رانندگی می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر دکتر فرامرز قره گوزلو - مجری طرح در مراسم رونمایی از تجهیزات شبیه ساز رانندگی اتوبوس با تاکید بر اینکه 20 تا 30 درصد تصادفات جاده‌ای ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان است، گفت: به منظور آگاه کردن رانندگان از سطح هوشیاری آنها اقدام به طراحی سیستمی در این زمینه شد.

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 214
تغییر نرخ اشتراک اینترنت پرسرعت نامحدود مخابرات

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه و ضریب اشتراک اینترنت پرسرعت نامحدود مخابرات استان تهران را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: در راستای انجام مصوبه 152 سازمان تنظیم و مقررات رادیویی کشور از اول مهرماه تعرفه اینترنت پرسرعت نامحدود برای مشترکان جدید مخابرات استان تهران تغییر می یابد.

 

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 213
کاهش 40 درصدی حوادث رانندگی با نصب سیستم‌های پیشرفته در خودرو

معاون پژوهشی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیر، استفاده از سیستم‌های پیشرفته در خودرو را موجب کاهش 40 درصدی حوادث رانندگی دانست و گفت: استفاده از سیستم شبیه ساز می‌تواند آگاهی رانندگان بد سابقه را افزایش دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر شهرام آزادی در مراسم رونمایی از تجهیزات شبیه ساز رانندگی با اشاره به نصب سیستم‌های پیشرفته در خودروها افزود: بر اساس آمارهای جهانی استفاده از این سیستم‌ها در کشورهای پیشرفته چون اتحادیه اروپا موجب کاهش 30 تا 40 درصدی کاهش حوادث رانندگی شده است.

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 211
آغاز رقابت‌های جهانی ریزپرند‌ها / اعزام تیم دانشگاه امیرکبیر به فرانسه

تیم دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای شرکت در مسابقات جهانی ریزپرنده که از روز 26 شهریورماه برگزار می‌شود عازم فرانسه شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر ابوالقاسم نقاش- عضو هیات علمی دانشگاه با اعلام اعزام تیم این دانشگاه به مسابقات جهانی ریزپرنده‌ها گفت: تیم AUT MAV دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای شرکت در مسابقات ریزپرنده‌ها عازم فرانسه می‌شوند.

وی با بیان اینکه مسابقات سال قبل در آلمان برگزار شد، اظهار داشت: دو سال قبل نیز این مسابقات در هلند برگزار شد که در هر دو سال موفق به کسب رتبه جهانی در گروه داخل سالن شدند.

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 212
جلوگیری از انحراف خودرو با هشدار ویبره ای

محققان دانشگاه علوم پزشکی تهران سیستم هشدار دهنده برای رانندگان اتوبوس عرضه کردند که در صورت انحراف خودرو از مسیر با استفاده از ویبره به راننده هشدار می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عباس زاده- مجری طرح در در مراسم رونمایی از تجهیزات شبیه ساز رانندگی اتوبوس با بیان اینکه این سیستم یک سامانه هشدار دهنده لامسه‌ای است، گفت: این سامانه به رانندگان شرایط وقوع حادثه در جاده هشدار می‌دهد.

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 201
شرایط هوای فضایی عامل اصلی نقص ماهواره ها شناخته شد

اگر هنگام تماشای تلویزیون با مشکل مواجه شدید و یا اینترنت ناگهان قطع شد همه تقصیر را متوجه ارائه کنندگان خدمات نکنید، تحقیقات جدید نشان می دهد شرایط هوای فضای مهمترین عامل این نقصها هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، نتایج یک تحقیقات جدید توسط محققان موسسه فناوری ماساچوست نشان می دهد که 26 نقص ماهواره ای که بین سالهای 1996 و 2012 رخ داده با فعالیت الکترون انرژی بالا طی فازهای ضعیف چرخه خورشیدی بوده است.

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 208