close
تبلیغات در اینترنت

ابزار هدایت به بالای صفحه

جعبه ابزار
افشاگری اطلاعاتی
کلام گهربار رسول اکرم(ص)

پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) فرمودند:


بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد و سپس دانش خود را بپراکند.

 

بحارالانوار - ج.75 ، ص.172افتتاح رسمی وبگاه
با سلام
ن
سایت امنیت وب websecurity-slwh.ir امروز بصورت رسمی افتتاح شد

وبگاه ما امروز سه شنبه پنجم شهریورماه بصورت رسمی شروع بکار کرد و از این پس شاهد قرار گیری مقالات، عکس و فیلم، گزارش و مطالب مرتبط در حوزه امنیت و تهدیدات فضای مجازی در این وب خواهید بود.
 
ما اولین نیستیم ولی در کنار شما و با نظرات سازنده شما امیدواریم بهترین باشیم.

جستجوگر پیشرفته سایتآژانس امنیت ملی آمریکا در تلاش برای تخریب رمز‌گذاری‌ و نصب backdoor

روزنامه‌نگارانی از نیویورک‌تایمز و ProPublica به یکدیگر پیوستند و جنجالی‌ترین مقاله را تا به امروز در رابطه با تلاش‌های آژانس امنیت ملی برای جاسوسی اطلاعات منتشر کردند.

آن‌ها به استناد اسناد منتشر شده توسط افشاگر اعمال غیرقانونی NSA، ادوارد اسنودن، اظهار داشته‌اند که آژانس امنیت ملی آمریکا فعالانه و برای سال‌هاست که روی شیوه‌های تخریب یا از بین‌بردن رمز‌گذاری‌ها متمرکز شده و تلاش‌هایشان تا حدی نیز موفقیت‌آمیز بوده است.

به گفته آنها آ‌ژانس بسیاری از رمزگذاری‌ها یا اسکرمبل دیجیتالی که برای محافظت از سیستم‌های بانکی و تجاری، حفاظت داده‌های حساس مانند اسرار تجاری یا سوابق پزشکی، ایمن‌سازی رایانامه‌ها به طور خودکار، جستجوهای اینترنتی، گفتگوهای اینترنتی و تماس‌های تلفنی مردم امریکا و سایر نقاط جهان استفاده می‌شده را  تخریب یا خنثی کرده است.

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 181
سازمان جاسوسی آمریکا، ۴۰۰ صفحه اسناد مربوط به منطقه‌ی ۵۱ را منتشر کرد میدان هوایی یوفو یا مرکز جاسوسی؟

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) حدود دو سال پیش و پس از ۵۰ سال، اسنادی از منطقه‌ی ۵۱ را پس از ۵۰ سال از زمان راه‌اندازی این مرکز منتشر کرد. هفته‌ی گذشته نیز سیا سندی ۴۰۰ صفحه‌ای را از حالت طبقه‌بندی‌ شده خارج کرد که به این مرموزترین نقطه‌ در خاک آمریکا مربوط می‌شود. تأسیساتی سری در صحرای نوادا که ده‌ها سال منبع جذب مورخان و باعث عذاب نظریه ‌پردازان توطئه بود. نطقه‌ی ۵۱ که در شمال غربی لاس وگاس واقع شده، همیشه هم‌راه با افسانه و شایعات بوده است: از هواپیماهای عجیب، سلاح‌های آزمایشی و کنترل آب و هوا (چیزی شبیه به شایعات پیرامون پروژه‌ی هارپ) گرفته تا مشهورترین شایعاتی که مربوط به میدان هوایی و دروازه‌ی ارتباطی دولت آمریکا با موجودات فضایی می‌شد.

 

 

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تعداد بازديد : 272
مایکروسافت و افشای اطلاعات کاربران به ارگان‌های دولتی

هر چند پیش ازاین نیز شایعات و زمزمه‌هایی در مورد جاسوسی‌های آنلاین دولت‌ها وجود داشت، اما گویا در این عصر پس از PRISM، این شایعات کم کم باید به واقعیت تبدیل می‌شوند. براساس گزارش‌های اخیر، مایکروسافت تا به حال 37196 درخواست از مراکز قانونی داشته تا 66539 حساب کاربری را مورد بررسی قرار دهد.

 

 

 

امتیاز : نتیجه : 2 امتیاز توسط 2 نفر مجموع امتیاز : 2

تعداد بازديد : 330
مصاحبه تلویزیونی با توماس اندروز

 

 

 افشاگری توماس اندروز

کلیپ حاضر درباره افشاگری ورود نهادهای اطلاعاتی به حریم خصوصی افراد میباشد .

 

جهت دانلود به ادامه مطلب رجوع کنید...

 

 

 

امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 4

تعداد بازديد : 224